Titles you rated
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
The HungerRated ★ 3.5
CarrieRated ★ 4.0
The BroodRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5