Movies
Ratings
454
The PuppetRated ★ 0.5
OnceRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 1.5
Death NoteRated ★ 0.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 1.5
[REC]Rated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 2.0
Juvenile OffenderRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 4.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 2.5
RogueRated ★ 2.5
SelmaRated ★ 5.0