Series
Ratings
11
The Perfect InsiderRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 2.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 2.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0