Titles you rated
Step Up All InRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
NeighborsRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5