Titles you rated
AvatarRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.5
OnceRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 2.0
TangledRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
The Family ManRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.5
Architecture 101Rated ★ 1.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 1.5
HookRated ★ 5.0