Titles you rated
A Hard DayRated ★ 5.0
GoodFellasRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 2.5
The TruckRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
A Long VisitRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5