Movies
Ratings
312
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
JunoRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Tinker BellRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 1.5
The ProposalRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
TMNTRated ★ 3.0- CrossfireRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5