Titles you rated
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0