Series
Ratings
185
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
The Crown Season 6Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0