Titles you rated
- Oink OinkRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5
All's Well, Ends WellRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5