Movies
Ratings
20
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0