Movies
Ratings
318
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Romance PapaRated ★ 4.0- Under the Sky of SeoulRated ★ 3.5
My Mother and Her GuestRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
The CommuterRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0