Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5