Movies
Ratings
718
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.0- The Wonder YearsRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
RayRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 2.0
MRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Yves Saint LaurentRated ★ 2.0
DoubtRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Hachi-koRated ★ 3.0