Movies
Ratings
1053
Il MareRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
YouthRated ★ 4.0
Coming HomeRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Mr. Peabody & ShermanRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0