Titles you rated
ParasiteRated ★ 0.5
The Third MurderRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 0.5
The CobblerRated ★ 4.5
HerRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 0.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
MaborosiRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
The AssassinRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 2.5