Series
Ratings
13
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.5
HERORated ★ 4.5- Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 5.0
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 5.0- Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 5.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
- WATER BOYS 2005 SummerRated ★ 4.5
Tales of the BizarreRated ★ 5.0