Titles you rated
The WailingRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 2.5- The CureRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
The MachinistRated ★ 2.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 0.5
Man in LoveRated ★ 1.5
Parallel LifeRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Ghost WriterRated ★ 3.5
IntrudersRated ★ 2.5
Righteous TiesRated ★ 2.5