Titles you rated
BurningRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5