Titles you rated
Our School E.TRated ★ 2.0
Untold ScandalRated ★ 2.5
Roman HolidayRated ★ 0.5- Silver KnifeRated ★ 2.5
Hello MurdererRated ★ 3.5- Mr. Daehan, Mr. MingookRated ★ 3.0
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 0.5
North Korean GuysRated ★ 3.0
My Secret PartnerRated ★ 3.0
Short TimeRated ★ 3.0
The TwinsRated ★ 3.0- Attack the Gas Station 2Rated ★ 3.0
Don't Tell PapaRated ★ 3.5
Heaven's SoldiersRated ★ 4.0
S DiaryRated ★ 4.0
A Cruel AttendanceRated ★ 2.5
Two GuysRated ★ 3.5
Villain and WidowRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.5