Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5