Movies
Ratings
113
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.0- PapaRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.5
The ExperimentRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.5