Titles you rated
Twenty AgainRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
BigRated ★ 1.5
Princess AuroraRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 1.0