Titles you rated
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
JumongRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
EntourageRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 2.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0