Series
Ratings
12
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
GleeRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5