Movies
Ratings
314
JokerRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Because I Love YouRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0