Titles you rated
Stock StruckRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Come and Hug MeRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 4.5
MonstrousRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.5
BeckhamRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0