Titles you rated
IRISRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0