Series
Ratings
58
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.5
EveRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
RatchedRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
My NameRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0