Titles you rated
Dr. STORKSRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 1.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 2.5
Nirvana in FireRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
GuardianRated ★ 3.0- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 4.0
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 4.0
Hana KimiRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
Kaleido StarRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 3.0