Titles you rated
MaterialistsRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.5
His Three DaughtersRated ★ 3.0
Kinda PregnantRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 1.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.0