Series
Ratings
79
UnfairRated ★ 4.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 5.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 5.0
Vampire DetectiveRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0