Titles you rated
The Wild RobotRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
RansomedRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0