Movies
Ratings
427
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.5
My WayRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Assassin's CreedRated ★ 2.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5