Movies
Ratings
161
Intimate StrangersRated ★ 0.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
CloserRated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5