Movies
Ratings
610
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.5
SignsRated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 3.0
DarkmanRated ★ 3.0
PiRated ★ 2.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0