Titles you rated
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
QueenpinsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Back in ActionRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The Unbearable Weight of Massive TalentRated ★ 3.0- SAKRARated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 3.5
Special DeliveryRated ★ 4.0