Movies
Ratings
82
Weathering With YouRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0