Titles you rated
Master KIMsRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 5.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
The Last AirbenderRated ★ 5.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 5.0
At the End of the TunnelRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 5.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 5.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 5.0