Titles you rated
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 1.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.0- The yesterdayRated ★ 3.0
- Extreme FestivalRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
The TableRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.5
Next SoheeRated ★ 5.0
CobwebRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5