Movies
Ratings
30
UprisingRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
KlausRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5