Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0