Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 2.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 3.5
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 4.0
Komada – A Whisky FamilyRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
The Colors WithinRated ★ 3.0
Garden of RemembranceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 3.5
BOCCHI THE ROCK! Kessoku Band LIVE -Kousei-Rated ★ 3.5
The Garden of Sinners: EpilogueRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5