Titles you rated
How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 4.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
Magilumiere Magical Girls Inc.Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Ameku Takao's Detective KarteRated ★ 3.0
I'm Getting Married to a Girl I Hate in My ClassRated ★ 2.5
Flower and AsuraRated ★ 3.5
Fate/strange FakeRated ★ 3.5
MedalistRated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅴ Season 5Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5- Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Season 2Rated ★ 1.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Monogatari Series: Off & Monster SeasonRated ★ 4.0