Titles you rated
You Call It PassionRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 1.5
ColossalRated ★ 2.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Bad MomsRated ★ 3.0
Grace of MonacoRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5