Series
Ratings
16
WestworldRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0