Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 0.5
My Hero Academia: World Heroes' MissionRated ★ 4.0
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 2.0
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 2.0
Evil Does Not ExistRated ★ 0.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0