Series
Ratings
107
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
- My Little MonsterRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.5
Kemono JihenRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0