Movies
Ratings
150
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 2.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
OnceRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Green FishRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5