Movies
Ratings
69
47 Meters Down: UncagedRated ★ 5.0
Lake Fear 2: The SwampRated ★ 0.5
ResistanceRated ★ 5.0
A Dog's JourneyRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Police Story 2Rated ★ 4.5
The ClientRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.5
Alien: ResurrectionRated ★ 2.0
Alien³Rated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
U-571Rated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
City of JoyRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.0
- ChangeRated ★ 3.0